Kadra pedagogiczna

Nasza kadra pedagogiczna to młode osoby z odpowiednim kierunkowym wykształceniem, pełne zapału i kreatywności.

Pod opieką naszych nauczycieli dzieci ciekawie spędzają czas na zabawie i zdobywaniu wiedzy.

Nasi wychowawcy:

Katarzyna Łukasik – absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Łodzi, studia magisterskie ukończyła na wydziale Pedagogiki Szkolnej i Terapii Pedagogicznej.

Karolina Kulik – absolwentka Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Posiada tytuł magistra pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej. Ukończyła także studia podyplomowe w przedmiocie integralnej edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej z elementami metody Montessori.

Teresa Basińska – bibliotekarz w Miejskiej Bibliotece Publicznej dla Dzieci i Młodzieży (Filia nr 7), Pani Teresa odwiedza nas dwa razy w miesiącu i w sposób niezwykle interesujący zapoznaje dzieci ze światem książek i prowadzi „rozważania filozoficzne dla maluchów”.